Finansowanie

Zakup mieszkania finansowany może być zarówno gotówkowo jak i poprzez kredyt. Naszym klientom oferujemy bezpłatną, kompleksową pomoc doradcy kredytowego, który dysponuje ofertami niemalże wszystkich dostępnych banków na polskim rynku. Wspomniana pomoc składa się na rozeznanie Państwa potrzeb i przedstawienie dostępnych na rynku możliwości oraz dalsze wsparcie przez cały proces kompletowania dokumentacji, przez złożenie wniosku, aż po podpisanie umowy kredytowej.

Na Państwa prośbę nasz agent może również zbadać Państwa zdolność bądź doradzić jakie kroki należałoby wykonać w celu zwiększenia szans na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej. W zależności od Państwa potrzeb, przedstawi oferty banków wraz z wysokościami rat oraz pełnymi kosztami transakcji zakupu mieszkania. Taka pomoc nie jest z żadnej strony dla Państwa wiążącą i nie niesie za sobą żadnych konsekwencji.

Mateusz Skowronek
Specjalista ds. Sprzedaży i Finansowaniaphone+48 536 138 011emailmateusz.skowronek@modengroup.pl

Jak wygląda proces?

meeting_room
1. Spotkanie z doradcą
analytics
2. Analiza
account_balance
3. Przedstawienie oraz wybór oferty bankowej
edit
4. Podpisanie wniosku kredytowego
description
5. Umowa kredytowa
FAQ

Najczęściej zadawane Pytania

Kto może skorzystać z pomocy doradcy kredytowego?
Każdy kto chce zaciągnąć kredyt hipoteczny lub/i gotówkowy bądź sprawdzić swoją zdolność kredytową.
Czy usługi doradcy kredytowego są płatne? Czy jeśli nie dostanę kredytu, będę musiał/a ponieść koszty z tytułu doradcy?
Nie. Całość usług jest dla Państwa całkowicie bezpłatna. Nasz doradca nie pobiera żadnych opłat niezależnie od uzyskania pozytywnej bądź negatywnej decyzji kredytowej.
Czy kredyt zaciągnięty z pomocą doradcy jest droższy?
Nie. Możesz to sprawdzić, kiedy pójdziesz bezpośrednio do banku i poprosisz o ofertę. Niewykluczone, że doradca Ci wynegocjowanie lepszych warunków niż te, które standardowo obowiązują w banku.
Jakie są korzyści współpracy z doradcą kredytowym?
dostępność szerszej oferty kredytowej z różnych banków, obiektywizm – doradca nie jest w żadnym stopniu uzależniony od poszczególnych banków, potwierdzone przez KNF kompetencje do prowadzenia usług z zakresu doradztwa kredytowego, pomoc w kompletowaniu całej dokumentacji potrzebnej do banku (Tobie pozostają jedynie podpisy).
Czy pomoc doradcy wydłuża proces starania się o kredyt?
W żadnym wypadku. Korzystanie z usług doradcy może wręcz cały proces znacznie skrócić. Doradca kontaktuje się bezpośrednio z analitykami poszczególnych banków, uzyskując potrzebne informacje zdecydowanie szybciej niż w przypadku normalnych klientów placówek bankowych. Dodatkowo klienci nie muszą sami dostarczać do banku dokumentacji od dewelopera – nasz doradca uzyskuje wszystkie potrzebne dane bezpośrednio od nas i przekazuje je analitykom bankowym za Państwa.