Modena Kozielska 3

placeLokalizacja: Chorzów

Inwestycja zlokalizowana będzie w Chorzowie przy ul. Kozielskiej 3 w pobliżu głównej ulicy Wolności. Ogromnym atutem tego nowoczesnego budynku jest jego lokalizacja, zapewniająca łatwy dostęp do punktów usługowych, placówek medycznych, oświatowych i przedszkoli.

W przygotowaniu

Dowiedz się więcej o inwestycji!

O inwestycji

Inwestycja zlokalizowana będzie w Chorzowie przy ul. Kozielskiej 3 w pobliżu głównej ulicy Wolności. Ogromnym atutem tego nowoczesnego budynku jest jego lokalizacja, zapewniająca łatwy dostęp do punktów usługowych, placówek medycznych, oświatowych i przedszkoli. Doskonała komunikacja dzięki umiejscowieniu w tętniącej życiem części miasta, gwarantuje bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych. Warto zamieszkać w samym sercu Chorzowa i cieszyć się aktywnym życiem, do którego zachęca to miejsce!

Architektura i mieszkania

Nowoczesny, wielorodzinny budynek, składający się z 13 komfortowych apartamentów o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania będą miały od 35 m2 do prawie 80 m2 powierzchni użytkowej. Do każdego z mieszkań będzie przynależeć atrakcyjny taras lub balkon.
Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt