Modena Park Korfantego

placeLokalizacja: Siemanowice Śląskie

Park Korfantego to prestiżowy adres na mapie Siemianowic Śląskich w dzielnicy Bytków, raptem 2-3 km od Katowic i Chorzowa, zachwycający urokliwą zielenią i komfortowymi wnętrzami. Ten nowoczesny kompleks mieszkalny wyróżnia się kameralną, harmonijną architekturą i wyjątkową atmosferą.

Wkrótce w sprzedaży

Dowiedz się więcej o inwestycji!

O inwestycji

Park Korfantego to prestiżowy adres na mapie Siemianowic Śląskich w dzielnicy Bytków, raptem 2-3 km od Katowic i Chorzowa, zachwycający urokliwą zielenią i komfortowymi wnętrzami. Ten nowoczesny kompleks mieszkalny wyróżnia się kameralną, harmonijną architekturą i wyjątkową atmosferą. Ogromnym atutem inwestycji jest bezpośrednia bliskość zieleni Lasku Bytkowskiego i odległość niespełna 400 m od Parku Śląskiego. To wspaniałe miejsce do życia, które wyróżnia wysoki standard, liczne udogodnienia i wyjątkowa atmosfera. W otoczeniu zieleni, a jednocześnie doskonale skomunikowane, gwarantujące wygodę i nowoczesne rozwiązania, niezależnie od stylu życia nowych mieszkańców. Bezpośrednia bliskość czarującej zieleni Lasku Bytkowskiego zachęca do aktywności i wypoczynku na świeżym powietrzu. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się wszystkie najważniejsze punkty handlowe i usługowe stanowiące gwarancję codziennego komfortu przyszłych mieszkańców, a do ulic Bytkowskiej, Telewizyjnej czy alei Korfantego w Katowicach jest stąd raptem 2 km.

Architektura

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, wysoka estetyka i wykorzystanie najwyższej jakości materiałów gwarantuje energooszczędność, bezpieczeństwo i trwałość każdego budynku. Atrakcyjność lokali podnosi funkcjonalny układ pomieszczeń, dający szerokie możliwości aranżacyjne oraz liczne udogodnienia dostosowane do nowoczesnego trybu życia.

Mieszkania

Już niebawem ruszy budowa III etapu osiedla, w ramach którego powstanie 4-kondygnacyjney budynek z 89 mieszkaniami 1, 2, 3, 4, 5-pokojowymi o metrażach od 30 do 89 m2, obszernymi balkonami i tarasami, w przypadku mieszkań zlokalizowanych na parterze także ogródkami, a także garażem podziemnym i komórkami lokatorskimi.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt