Modena Poranna i Pogodna

placeLokalizacja: Siemanowice Śląskie

Inwestycja zlokalizowana jest w willowej dzielnicy Przełajka w Siemianowicach Śląskich. Typ zabudowy wykorzystany w naszej inwestycji to rozwiązanie, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem na rynku nieruchomości, bowiem doskonale spełnia wymagania i potrzeby współczesnych rodzin.

W sprzedaży

Dowiedz się więcej o inwestycji!

O inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w willowej dzielnicy Przełajka w Siemianowicach Śląskich. Typ zabudowy wykorzystany w naszej inwestycji to rozwiązanie, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem na rynku nieruchomości, bowiem doskonale spełnia wymagania i potrzeby współczesnych rodzin. Gwarantuje atrakcyjną cenę w wymarzonej lokalizacji, doskonałe zagospodarowanie przestrzeni, bezpieczeństwo, energooszczędność, a przede wszystkim niskie koszty eksploatacji budynku.

Architektura i mieszkania

Do każdego z domów przynależy garaż oraz działka, która stanie się dla przyszłych mieszkańców prywatnym, zielonym zaciszem. Każdy z domów ma około 100-105 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Domy będą posiadać płaskie dachy, co zapewnia brak skosów na piętrze i jest nowoczesnym rozwiązaniem gwarantującym dodatkową przestrzeń. Inwestycja posiada drogę dojazdową utwardzoną kostką brukową oraz oświetloną latarniami – wszystko w cenie stanu deweloperskiego.

Atrakcyjne działki

Dla Klientów, którzy mają indywidualne preferencje architektoniczne i pragną we własnym zakresie wybudować swój wymarzony dom, kilometr dalej na przy ul. Porannej tuż obok jednej z naszych wcześniejszych inwestycji przygotowaliśmy 13 niezwykle atrakcyjnych działek o powierzchni ok. 530 m2 z wraz z drogą dojazdową i wszystkimi mediami.

Galeria

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt