Modena Ratanice

placeLokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Willowe osiedle zlokalizowane jest w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ratanice przy zbiorniku wodnym Pogoria IV – największym akwenie Pojezierza Dąbrowskiego.

W przygotowaniu

Dowiedz się więcej o inwestycji!

O inwestycji

Willowe osiedle zlokalizowane jest w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Ratanice przy zbiorniku wodnym Pogoria IV – największym akwenie Pojezierza Dąbrowskiego o powierzchni ok. 560 ha, długości ok. 8 km i szerokości ok. 3 km. z licznymi wysepkami. Wokół jeziora są plaże, miejsca do wędkowania, przystań żeglarska, a wokół zbiornika przebiega ścieżka rowerowa. Okolicę Pojezierza Dąbrowskiego, w skład którego wchodzą 4 zbiorniki wodne Pogoria I, II, III i IV porastają liczne lasy, łąki i pola. Mimo tego, inwestycja jest doskonale skomunikowana z głównymi miastami Śląska i Zagłebia – 1 km do tzw. „Gierkówki” (DK 86) i 5 km do drogi ekspresowej S1.

Architektura i mieszkania

Projekt osiedla inspirowany jest współczesną architekturą skandynawską, która jest nietuzinkowa i znakomicie wpisuje się w krajobraz Pojezierza Dąbrowskiego. Kompleks 26 domków w zabudowie bliźniaczej wraz z ogródkami i garażami o powierzchni użytkowej 120 m2.
Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt