Poznaj naszą firmę

Budowanie to nasza pasja. Podobno robimy to dobrze, niektórzy mówią że nawet bardzo dobrze, a jeszcze inni, że najlepiej. Jesteśmy rzetelni i zaangażowani w naszą pracę. Wyszukujemy dla Was działki w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach po to, żeby zaprojektować, a następnie wybudować na nich domy, budynki wielorodzinne i apartamentowce, o których marzycie. Nasze projekty są dopracowane w każdym detalu. Z największą pieczołowitością dbamy o design naszych inwestycji oraz ergonomię mieszkań. Gwarantujemy Wam spokój i bezpieczeństwo w procesie inwestycyjnym. Cenimy Wasz czas i szanujemy Wasze pieniądze, dlatego proces inwestycyjny przeprowadzamy terminowo i optymalnie pod względem finansowym.

Grupę Modena i e-deweloper.pl stworzyliśmy w oparciu o zespół managerów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży deweloperskiej, budowlanej oraz inwestycyjnej, a także energicznych pracowników, którzy są profesjonalistami w swoim fachu. Połączyła nas pasja budowania i tworzenia. Nasze inwestycje realizujemy z uznanymi na rynku generalnymi wykonawcami oraz wykonawcami, którzy spełniają najwyższe standardy jakościowe. Współpracujemy z czołówką banków oraz instytucji finansowych na Polskim rynku, dzięki czemu procesy inwestycyjne przebiegają sprawnie.

Decyzja o zakupie wymarzonego domu czy też apartamentu nie jest łatwa, a proces inwestycyjny nie jest prosty. Do 2025 roku planujemy wybudować ponad 650 mieszkań, apartamentów i domów o łącznej powierzchni użytkowej ponad 40.000 m2. Dołącz do społeczności Grupy Modena i e-deweloper.pl, skorzystaj z naszego profesjonalizmu oraz doświadczenia i już dziś ciesz się swoim wymarzonym mieszkaniem, apartamentem lub domem.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania dotyczącej naszej oferty?

Kontakt